Dlaczego warto uczestniczyć w warsztatach przygodowych Tato.Net?

Czasy, w których żyjemy: pośpiech, walka o przetrwanie , brak pieniędzy. Wszystko to przekłada się na brak czasu dla najbliższych. Postanowiłem znaleźć choć częściowe rozwiązanie – które okazało się strzałem w dziesiątkę. Warsztaty przygodowe z Tato.Net. Tym razem wybrałem się z najstarszą córką Wiktorią na „Rafting Dunajcem”. Przynajmniej choć przez te kilka dni mogłem poświęcić swój czas i energię, aby jeszcze więcej móc poznać Wiktorię. Mogłem również spędzić niezapomniane chwile z innymi ojcami , którym bardzo zależy, aby rozwinąć swój warsztat ojcowski. Wspólnie pokonywaliśmy trud aktywnego wypoczynku z naszymi dziećmi. Nazwałem to triatlonem – bo tyle się działo i tyle dyscyplin posmakowaliśmy. Zmagaliśmy się na pontonie spływając Dunajcem, na rowerach pokonaliśmy 12 km, wspinaliśmy się na skałkach kamieniołomu, strzelaliśmy z wiatrówki, zdobywaliśmy szczyt Trzech Koron podczas burzy i gradobicia, walcząc ze zmęczeniem. Wieczorami mieliśmy czas na wymianę doświadczeń między ojcami ,rodziły się inspiracje do nowych działań , wspólnie graliśmy w gry rozwojowe. Warsztaty www.tato.net to bardzo dobry pomysł, jak być lepszym i twórczym ojcem. Polecam wszystkim tatom! A tak napisała o warsztatach moja córka Wiktoria: „Dziękuję, że poznałam takich fajnych ludzi. Ludzi, od których dzielą nas kilometry, ale są przyjaciółmi na zawsze. Wyprawy www.tato.net łączą ludzi więziami przyjaźni. Rzeczy, które wykonaliśmy na tej przygodzie czyli np. wspinaczka i rafting przeżyłam po raz pierwszy i zostaną one w mojej pamięci na zawsze. Chętnie wybrałabym się na inne wyprawy z Tato.net, ponieważ uczą miłości do taty i są bardzo fajne oraz ciekawe.” Marcin i Wiktoria Kręciccy Poniżej kilka zdjęć, które otrzymaliśmy od Marcina i Wiktorii:  

Czasy, w których żyjemy: pośpiech, walka o przetrwanie , brak pieniędzy. Wszystko to przekłada się na brak czasu dla najbliższych. Postanowiłem znaleźć choć częściowe rozwiązanie – które okazało się strzałem w dziesiątkę. Warsztaty przygodowe z Tato.Net. Tym razem wybrałem się z najstarszą córką Wiktorią na „Rafting Dunajcem”. Przynajmniej choć przez te kilka dni mogłem poświęcić swój czas i energię, aby jeszcze więcej móc poznać Wiktorię. Mogłem również spędzić niezapomniane chwile z innymi ojcami , którym bardzo zależy, aby rozwinąć swój warsztat ojcowski.

Wspólnie pokonywaliśmy trud aktywnego wypoczynku z naszymi dziećmi. Nazwałem to triatlonem – bo tyle się działo i tyle dyscyplin posmakowaliśmy. Zmagaliśmy się na pontonie spływając Dunajcem, na rowerach pokonaliśmy 12 km, wspinaliśmy się na skałkach kamieniołomu, strzelaliśmy z wiatrówki, zdobywaliśmy szczyt Trzech Koron podczas burzy i gradobicia, walcząc ze zmęczeniem.

Wieczorami mieliśmy czas na wymianę doświadczeń między ojcami ,rodziły się inspiracje do nowych działań , wspólnie graliśmy w gry rozwojowe. Warsztaty www.tato.net to bardzo dobry pomysł, jak być lepszym i twórczym ojcem. Polecam wszystkim tatom!

A tak napisała o warsztatach moja córka Wiktoria:

„Dziękuję, że poznałam takich fajnych ludzi. Ludzi, od których dzielą nas kilometry, ale są przyjaciółmi na zawsze. Wyprawy www.tato.net łączą ludzi więziami przyjaźni. Rzeczy, które wykonaliśmy na tej przygodzie czyli np. wspinaczka i rafting przeżyłam po raz pierwszy i zostaną one w mojej pamięci na zawsze. Chętnie wybrałabym się na inne wyprawy z Tato.net, ponieważ uczą miłości do taty i są bardzo fajne oraz ciekawe.”
Marcin i Wiktoria Kręciccy

Poniżej kilka zdjęć, które otrzymaliśmy od Marcina i Wiktorii:

 

Wojciech Czeronko

Autor

Wojciech Czeronko

Mąż Renaty, tata Jana, Agaty i Franciszka, trener Tato.Net, prezes zarządu Fundacji Cyryla i Metodego. Pasjonat egzotycznych języków i muzyki. Tenor w Męskim Zespole Wokalnym Kairos.

Zaangażowane ojcostwo znacząco wpływa na zmniejszenie przestępczości.

Współfinansowane ze środków ministerstwa

Sprawdź również: