Klub Twórców Tato.Net

Podejmij odpowiedzialność! Jeśli chcesz aktywnie włączyć się w rozwój kultury odpowiedzialnego ojcostwa – dołącz do Klubu Twórców Tato.Net!

 

Nie znam drugiej takiej inicjatywy na świecie, która zrobiła tak wiele dla tak wielu, mając tak niewiele środków– powiedział o Tato.Net dr Ken Canfield, ekspert problematyki ojcostwa.

Do tej trafnej obserwacji należy dodać, że bez wspaniałomyślnego wsparcia finansowego Przyjaciół – członków Klubu Twórców Tato.Net – nie bylibyśmy w stanie nic zrobić. Zapraszam do włączenia się do Klubu Twórców, które będzie nie tylko mile widziane, ale niezbędne dla powodzenia tej ważnej misji.

Proszę, już teraz wesprzyj dowolna darowizną Tato.Net.

Zapraszam dołacz się do grona dobroczyńców, do Klubu Twórców TOP500. Są to wspaniałomyślni darczyńcy, którzy już od 5zł dziennie (150zł/m) cyklicznie pomagają z Tato.Net spełniać marzenia każdego dziecka o kochającym tacie i mamie.

⇒ dołącz tutaj Klub Twórców TOP500 

możesz też składać darowiznę przez serwis: https://zrzutka.pl/tatonet lub przelewem tradycyjnym na konto Fundacji (nr konta: 32 1090 2688 0000 0001 3274 5411).

Z góry dziękujemy za podjęcie odpowiedzialności za misję Tato.Net!

dr Dariusz Cupiał
z zespołem Tato.Net

Przeczytaj, co Marcin Ficek, pisze o udziale w dorocznych spotkaniach Klubu Twórców TOP500: RELACJA

 

 

 

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku