Jak to jest zostać tatą?

Jak to jest zostać tatą?

Poznaj mężczyzn, którzy stali się ojcami

Zobacz krótkie reportaże, w których ojcowie (i ich żony) szczerze dzielą się swoim doświadczeniem rodzicielstwa.

Arek (26 l.) - 1 dziecko

St​rach ma wielkie oczy

Ania i Arek są rodzicami rocznego Antosia. ​Jego przyjście na świat było dla nich “ogromną ​zmianą". Jednak, choć mieli wcześniej obawy, ​świetnie radzą sobie jako rodzice. Antoś pozwol​ił im też poczuć coś zupełnie nowego.

Rozwiń

Rafał (40 l.) - 6 dzieci

Radość odkrywania świata razem

Rafał na studiach wszedł w branżę ​turystyczną. W ten sposób spotkał wiele ​szczęśliwych rodzin podróżujących razem z ​dziećmi. To go zainspirowało. Dziś z żoną Kasią ​mają szóstkę dzieci, którym pokazują świat.

Rozwiń

Piotr (38 l.) - 3 dzieci

Dla dziecka zrobisz wszystko

Piotr przekroczył granice swoich możliwości, ​gdy okazało się, że jego córeczkę atakuje ​złośliwy nowotwór. Razem z żoną Agatą ​odkryli, że dla dziecka są w stanie zrobić ​wszystko, a nawet znacznie więcej.

Rozwiń

Mateusz (35 l.) - 3 dzie​ci

Najlepsza motywacja do rozwoju

Magda nie myślała o tym, by zostać mamą, dopóki ​nie spotkała Mateusza. Teraz bycie rodzicem ​stało się ich wspólną pasją i motywuje ich, by się rozwijać. Razem poszerzają swoją ​wiedzę, dbają o kondycję, inspirują dzieci.

Rozwiń

Mariusz (32 l.) - 2 dzieci

Jeśli być tatą, to na całego

Kierując się dobrem dzieci, Agnieszka i Mariusz zdecydowali się urodzić je w domu i nie szczędzą wysiłku, by w domu mogły stawiać pierwsze kroki. Tymczasem bycie tatą na całego pozwoliło Mariuszowi odkryć w sobie pokłady talentu...

Rozwiń

Artur (49 l.) - 4 dzieci

Pełnia życia

Po 25 latach małżeństwa Magda i Artur nigdy się z sobą nie nudzą. Może dlatego, że od początku walczyli o czas spędzany tylko we dwoje, bez dzieci. Jak się okazuje, był to jeden z najlepszych prezentów, jakie mogli im ofiarować.

Rozwiń

Zobacz, jak ojców wspiera tato.net

Społeczność

TATO.NET daje możliwość spotkania się wszystkim, którzy dostrzegli, że OJCOSTWO MA ZNACZENIE i w związku z tym chcą się zaangażować - dla siebie i dla innych.

SPOŁECZNOŚĆ TATO.NET spotyka się w działających lokalnie O.K., czyli w OJCOWSKICH KLUBACH. Ponadto online - w ramach grupy OJCOWIE TATO.NET. Dwa razy do roku organizowane jest także FORUM - całodniowe spotkanie ojców, ekspertów i gości.

Wiedza

DOBRY TATA TO ŚWIADOMY TATA. Dlatego TATO.NET pomaga ojcom zdobywać potrzebną wiedzę. Dociera też z informacją do tych, którzy na sytuację ojców i ich rodzin mają wpływ.

W tym celu prowadzi badania, których wyniki publikuje pod hasłem STATO. Udostępnia cenne KSIĄŻKI I AUDIOBOOKI poprzez TATO SKLEP. Dzieli się też wiedzą w artykułach dostępnych w CZYTELNI oraz poprzez NEWSLETTER.

WarszTATY

Organizowane przez TATO.NET WarszTATY wyposażają ojców w potrzebne umiejętności. Często są dla uczestników punktem przełomowym w ich ojcowskiej karierze.

WarszTATY koncentrują się na ważnych obszarach dla każdego taty - 7 SEKRETÓW efektywnych ojców, a także kwestii tworzenia relacji z dzieckiem - BLIŻEJ. Są też adresowane do mam oraz zmieniające tatę w ODKRYWCĘ TALENTÓW.

Wielka
Przygoda

Najważniejszy jest CZAS SPĘDZANY RAZEM Z DZIECKIEM, który daje frajdę i dziecku i tacie, a potem procentuje przez lata!

Na taki czas TATO.NET tworzy przestrzeń, organizując pod hasłem WIELKA PRZYGODA eventy dla ojców z dziećmi: SPŁYWY KAJAKOWE czy też WYPRAWY SURVIVALOWE.

Niezwykłe są też warsztaty TATO & CÓRKA, mające charakter niezapomnianej randki.

Odwiedź najbliższy ojcowski klub tato.net

Ojcowskie Kluby to działające lokalnie grupy ojców, inspirowane przez Tato.Net. Każdy członek O.K. Klubu tworzy i realizuje indywidualny plan bycia coraz lepszym i spełnionym tatą. Zadaniem klubów jest budowanie środowiska wsparcia dla rozwoju ojców i ich rodzin. Krótko mówiąc: dobrzy ojcowie trzymają się razem!

Odwiedź O.K. w ramach otwartych spotkań dla przyszłych ojców!
Znajdź klub w swojej okolicy

Chcesz wiedzieć więcej? pobierz darmowy e-book!

Dlaczego warto po niego sięgnąć?

E-book podpowiada, co wziąć pod uwagę, decydując się na dziecko, jak wyglądają pierwsze miesiące rodzicielstwa, gdzie znaleźć wiedzę, która pomaga czerpać prawdziwą satysfakcję z bycia tatą (i mamą).

Dowiedz się:

  • O czym pomyśleć, zanim zostaniesz tatą?
  • Jak dobrze wykorzystać okres ciąży?
  • Jak bezpiecznie przejść przez poród?
  • Na co zwrócić uwagę w okresie połogu?
  • Jak budować więź z dzieckiem i jego mamą przez całe życie?
  • Gdzie szukać wiedzy, wsparcia i inspiracji?

Bądźmy w kontakcie!

Zasubskrybuj newsletter Tato.Net i pobierz e-booka! Dołącz do społeczności ojców, którzy chcą się rozwijać!

Flaga i godło Polski
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
Po pierwsze Rodzina!

Projekt "Zostań Tatą" dofinansowano z budżetu Państwa w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej - Po Pierwsze Rodzina. Zadanie objęło: 1)  przeprowadzenie badań statystycznych i opracowanie raportu, 2) programowe wsparcie sieci Ojcowskich Klubów Tato.Net, 3) kampanię społeczną "Jak to jest ZOSTAĆ TATĄ?". Wartość dofinanso-wania: 475 000,00 zł.

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku