„List do Taty" – finał VI edycji Konkursu

Ogłoszono wyniki VI edycji Konkursu „List do Taty". W tym roku padł rekord Konkursu – nadesłano 2800 listów. Rekordowa była też liczba jurorów – 46 Senatorów RP, którzy przeprowadzili Konkurs w swoich okręgach wyborczych. 24 listopada w Senacie odbyła się Gala z >> uroczystym ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród laureatom. 

„W swoich listach prostymi słowami pokazaliście to, co jest najważniejsze w życiu – miłość rodzicielska” – mówił podczas Gali rzecznik praw obywatelskich, Marcin Wiącek, w przesłaniu skierowanym do laureatów Konkursu.

„Kocham Cię, bo każdy dzień spędzany z Tobą jest jak jajko niespodzianka. Nigdy nie wiemy, co się wydarzy, ale zawsze jest fajnie” – to słowa z listu, który do swojego Taty – Łukasza napisała Martynka, a który otrzymał pierwsze miejsce w VI edycji Konkursu „List do Taty”. Nagrodzoną pracę można przeczytać w czytelni Tato.Net >> List Martynki

Konkurs „List do Taty" zawsze wzbudza wyjątkowe emocje tak wśród uczestników, jak organizatorów. Podstawowym celem Konkursu, organizowanego od 2011 r. co dwa lata, jest propagowanie dojrzałego i odpowiedzialnego ojcostwa. Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV i V szkół podstawowych. Zadaniem uczniów jest napisanie pracy na temat „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata". Wybrane listy ukazują się drukiem w wyjątkowym, pięknym Albumie. 

W TatoSklepie dostępny jest pierwszy, drugi oraz trzeci tom Albumu List do Taty".

Autor: Redakcja Tato.Net

Wesprzyj Tato.Net

Ten artykuł przeczytałeś za darmo dzięki wspaniałomyślności Darczyńców. Jeśli możesz, wesprzyj finansowo Tato.Net. Będzie to wspaniały dar, który przyniesie korzyść wielu ojcom i ich rodzinom! Pomóż Redakcji Tato.Net przygotować kolejne teksty.

Kontakt dla mediów

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Skontaktuj się z nami.

Zbigniew Danilewski

tel. 660 498 899

e-mail:

Komentarze

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1% podatku
Forum Tato.Net