Nowe Forum już na horyzoncie

Minął blisko rok od Forum „Słuchać i Prowadzić”, a to wyjątkowe spotkanie jest wciąż żywe w mojej pamięci. Było to już drugie międzynarodowe Forum Tato.Net, w którym brałem udział. Za chwilę spotkamy się ponownie w Warszawie. W zeszłym roku do Łodzi przyjechało ponad 700 ojców z całej Polski i z kilku krajów z zagranicy, by przez cały dzień poznawać, dzielić się i rozwijać. Zdecydowali spędzić ten czas z innymi ojcami po to, by ich ojcostwo na co dzień było inne, lepsze, ciekawsze, bardziej owocne i inspirujące dla nich i przede wszystkim dla ich dzieci. Dla mnie, oprócz całej gamy propozycji dotyczących słuchania i komunikacji, które dobrze wspominam, ważną częścią Forum były rozważania o tym jak „Prowadzić”, jak „Przewodzić” rodzinie. Gdybym miał jednym zdaniem odpowiedzieć na pytanie „Jakiego przywództwa szukamy?” opowiedziałbym: Chodzi nam o takie przywództwo, które nie wychowuje followersów, tylko nowych przywódców. Moim ostatecznym celem, tutaj jako taty-przywódcy, nie jest to, by moje dzieci mnie naśladowały. Ja chcę by one wyrosły na nowych, samodzielnych przywódców. Tyle z treści. Ale moje spotkanie z Tato.Net, rozpoczęło się dużo, dużo wcześniej niż na zeszłorocznym forum. Już 7 lat temu, kiedy spodziewałem się pierwszego syna, wybrałem się na warsztaty „7 Sekretów skutecznego ojcostwa”. Pamiętam je doskonale do dziś. Super prowadzone przez trenera Michała Wrońskiego, wprowadziły mnie niejako w temat rozwoju i edukacji w obszarze ojcostwa. Przygoda z Tato.Net trwa do dziś. A 1 października br. wybieram się na VIII już Forum „Rozwaga i odwaga – czyli o męskiej sztuce życia”. Zapowiada się inspirująco.     Michał Kreczmański – ekspert ds. Komunikacji i Public Relations. Przedsiębiorca. Od ponad 12 lat świadczy usługi profesjonalne Public Relations i komunikacji dla top managementu. Współtwórca i wydawca NieZwykłej Gry Rodzinnej – Pytaki®. Pomysłodawca i inicjator Grupy Męski Projekt™ – “24h! Nie zabijaj… czasu”. Mąż Aleksandry. Tata Franka i Rity. Tworzy nowe, wartościowe projekty, służące ludziom, których lubi. Jeden z prelegentów podczas Forum Tato.Net

Minął blisko rok od Forum „Słuchać i Prowadzić”, a to wyjątkowe spotkanie jest wciąż żywe w mojej pamięci. Było to już drugie międzynarodowe Forum Tato.Net, w którym brałem udział. Za chwilę spotkamy się ponownie w Warszawie.

W zeszłym roku do Łodzi przyjechało ponad 700 ojców z całej Polski i z kilku krajów z zagranicy, by przez cały dzień poznawać, dzielić się i rozwijać. Zdecydowali spędzić ten czas z innymi ojcami po to, by ich ojcostwo na co dzień było inne, lepsze, ciekawsze, bardziej owocne i inspirujące dla nich i przede wszystkim dla ich dzieci.

Dla mnie, oprócz całej gamy propozycji dotyczących słuchania i komunikacji, które dobrze wspominam, ważną częścią Forum były rozważania o tym jak „Prowadzić”, jak „Przewodzić” rodzinie. Gdybym miał jednym zdaniem odpowiedzieć na pytanie „Jakiego przywództwa szukamy?” opowiedziałbym: Chodzi nam o takie przywództwo, które nie wychowuje followersów, tylko nowych przywódców. Moim ostatecznym celem, tutaj jako taty-przywódcy, nie jest to, by moje dzieci mnie naśladowały. Ja chcę by one wyrosły na nowych, samodzielnych przywódców.

Tyle z treści. Ale moje spotkanie z Tato.Net, rozpoczęło się dużo, dużo wcześniej niż na zeszłorocznym forum. Już 7 lat temu, kiedy spodziewałem się pierwszego syna, wybrałem się na warsztaty „7 Sekretów skutecznego ojcostwa”. Pamiętam je doskonale do dziś. Super prowadzone przez trenera Michała Wrońskiego, wprowadziły mnie niejako w temat rozwoju i edukacji w obszarze ojcostwa. Przygoda z Tato.Net trwa do dziś. A 1 października br. wybieram się na VIII już Forum „Rozwaga i odwaga – czyli o męskiej sztuce życia”. Zapowiada się inspirująco.

 

michal-kreczmanski 

Michał Kreczmańskiekspert ds. Komunikacji i Public Relations. Przedsiębiorca. Od ponad 12 lat świadczy usługi profesjonalne Public Relations i komunikacji dla top managementu. Współtwórca i wydawca NieZwykłej Gry Rodzinnej – Pytaki®. Pomysłodawca i inicjator Grupy Męski Projekt™ – “24h! Nie zabijaj… czasu”. Mąż Aleksandry. Tata Franka i Rity. Tworzy nowe, wartościowe projekty, służące ludziom, których lubi. Jeden z prelegentów podczas Forum Tato.Net

Autor

Rafał Janus

Zaangażowane ojcostwo znacząco wpływa na zmniejszenie przestępczości.

Współfinansowane ze środków ministerstwa

Sprawdź również: