Wielka Przygoda

„Wielka Przygoda" Taty & Syna (12+) – spływ kajakowy, POMORZE ZACHODNIE

2 wolne miejsca
3-6.08.2024 Barkowo k. Gryfic / woj. pomorskie, Polska
Kup bilet

Czołem Mości Ojcowie!

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny spływ kajakowy taty z synem.

Dlaczego warto tam być? 

Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Tato.Net to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także mini survivalowa wyprawa dla ojców z synami. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji między dzieckiem i ojcem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, warty, posiłki na trawie i przy ognisku.

Rega to czwarta co do długości polska rzeka, która wpada do Morza Bałtyckiego (po Wiśle Odrze i Pasłęce) i jedna z najpiękniejszych rzek w województwie zachodniopomorskim. Zakosztujecie na niej wszystkiego tego, co na kajakach może być piękne: od niezbyt długich dziewiczych leśnych odcinków, gdzie będziecie musieli zmierzyć się z powalonymi drzewami, poprzez piękny krajobraz rzeki przepływającej przez pola i łąki, której brzegi porośnięte są przez kępki drzew i krzewów.

Rega posiada przejrzystą wodę na praktycznie całej swojej długości, a jej wody odznaczają się wysoką bioróżnorodnością. Można tu spotkać nie tylko pospolicie występujące ryby, ale także trocie i łososie!

A na końcu czeka nas wisienka na torcie – wpłynięcie do portu i podziwianie morza wprost z kajaka!

 

Biwaki i zaplecze sanitarne

Nocować będziemy na polach namiotowych. Staramy się, by miejsca biwakowe przede wszystkim zapewniały spokój, ale również by ich charakter były różnorodny – będą to więc zarówno łąki wynajęte od gospodarzy, jak i profesjonalne pola namiotowe. Na każdym noclegu będzie znajdować się sławojka lub toi-toi (w trakcie płynięcia jego rolę przejmuje saperka). Poza tym, polecamy kąpiel w rzece – to niezapomniana atrakcja, szczególnie dla dzieci. W takim wypadku prosimy o zabranie ze sobą szarego mydła, które nie szkodzi środowisku.

Ekwipunek

Sprawdź, co należy zabrać na spływ kajakowy

 

KTO POPROWADZI WIELKĄ PRZYGODĘ?

Krzysztof Dąbkowski - z wykształcenia inżynier telekomunikacji. Lubi pracować z ludźmi, zawodowo odpowiada za rozwój biznesu IT. Maratończyk i honorowy dawca krwi, miłośnik sportów wszelakiej maści. W przerwach między treningami uwielbia czytać książki. Założyciel Ojcowskiego Klubu w Michałowicach. Mąż Magdaleny, tato dwóch synów.

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, ale nie masz możliwości zapisu, zapraszamy na pozostałe Wielkie Przygody w postaci spływów kajakowych: 

Spływy kajakowe na rzece Bug w terminach 22-25.06.2024 r.25-28.06.2024 r.; 28.06 - 1.07.2024 r. 

Spływy kajakowe na Pomorzu Zachodnim w terminach 31.07 - 3.08.2024 r. i 6-9.08.2024 r.

Program warsztatów:

Termin: 3-6.08.2024

3.08 (sobota) – zbiórka uczestników i założenie obozu (godz. 17-18)

4-6.08 (niedziela-wtorek) – spływ kajakowy rzeką Regą

Uczestnicy: ojciec i syn w wieku 12+ lat

 
Etapy spływu:
Barkowo – Dziadowo (16 km / 4-5 h)
Dziadowo – Trzebiatów (21 km / 5-6 h)
Trzebiatów – Mrzeżyno (14 km – 4 h)
 
 
 
 

Miejsce: Szczegółowe miejsce zbiórki zostanie podane wkrótce (zobacz na mapie)

Kup bilet na ten warsztat

Dane dziecka
Bilet
1 650 zł
Rabat
-0 zł
Stypendium Tato.Net
1 650 zł
SUMA:
1 650 zł

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Cyryla i Metodego z siedzibą w Warszawie, adres korespondencyjny Lubartowska 75a/1 20-123 Lublin z Administratorem można się skontaktować poprzez e-mail: info@tato.net lub tel. (+48) 517 286 075. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych własnych produktów i usług. Ponadto informujemy, że przysługuje Państwu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora. Więcej informacji o prawach, które Państwu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w Polityce Prywatności Fundacji Cyryla i Metodego

Stypendium Tato.Net

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach Tato.Net – skontaktuj się z nami. Fundacja sprawdzi możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

Jeżeli wybierasz się na warsztat i chcesz pomóc osobom, które mają trudności finansowe, możesz ufundować stypendium wybierając w formularzu opcję "chcę ufundować stypendium Tato.Net". Bilet od Ciebie trafi do najbardziej potrzebujących.

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku