Spotkanie o znajomości dziecka

Czy wiesz, jak ma na imię najlepszy przyjaciel Twojego dziecka? A jaki jest jego ulubiony bohater? Kim chce zostać, gdy dorośnie??

Badania naukowców dowiodły, że dobra znajomość dziecka ma najistotniejszy wpływ na wychowanie dziecka.

Na ostatnim spotkaniu Ojcowskiego Klubu O.K. Tato.Net w Łapach zajmowaliśmy się właśnie tym ważnym tematem, jakim jest ZNAJOMOŚĆ DZIECKA. Ojcowie zebrani na spotkaniu mogli dowiedzieć się, jak ważna w relacjach i wychowaniu dziecka jest jego znajomość. Podczas pracy w grupach poznaliśmy narzędzia pomocne w zwiększeniu ojcowskiej świadomości względem dzieci.

Spotkanie było też budującą przestrzenią do podzielenia się własnymi doświadczeniami, co jest świetną inspiracją dla pozostałych uczestników.

Dziękujemy Centrum Usług Społecznych w Łapach za udostępnienie sali i zapraszamy na kolejne spotkanie, jak zawsze w każdy trzeci piątek miesiąca. Szczegóły tutaj >> O.K. Tato.Net Łapy

Wesprzyj Tato.Net

Ten artykuł przeczytałeś za darmo dzięki wspaniałomyślności Darczyńców. Jeśli możesz, wesprzyj finansowo Tato.Net. Będzie to wspaniały dar, który przyniesie korzyść wielu ojcom i ich rodzinom! Pomóż Redakcji Tato.Net przygotować kolejne teksty.

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku