Rafał z O.K. Lublin w filmie z serii „Jak to jest ZOSTAĆ TATĄ”

Lublin to największe miasto, największy ośrodek akademicki, gospodarczy i administracyjny po wschodniej stronie Wisły. To też miejsce, gdzie działają trzy Ojcowskie Kluby tworzące sieć O.K. Tato.Net.  

Zadaniem O.K. jest budowanie środowiska wsparcia dla rozwoju ojców i ich rodzin. Że tak rzeczywiście się dzieje, dowodzi przykład Rafała z O.K. Lublin_2 Sławin, którego rodzina wystąpiła w drugim odcinku serii filmów w ramach kampanii „Jak to jest ZOSTAĆ TATĄ”. 

Rafał do O.K. trafił dzięki... żonie! To Kasia poprzez portal tato.net zaczęła subskrybować newsletter, który potem przesyłała do męża.  

Zobacz film, na którym Rafał z O.K. Lublin (42 lat) i jego żona Kasia, rodzice wychowujący sześcioro dzieci, dzielą się swoim doświadczeniem. Zajrzyj do ojcowskiej czytelni na portalu tato.net >> https://tato.net/czytelnia/artykul/bycie-tata-wspolnota-doda-ci-skrzydel-film

Ojcowski Klub w Lublinie zaprasza ojców i pełniących rolę ojca oraz przygotowujących się do niej na spotkania. Szczegóły tutaj >> O.K. Lublin_2 Sławin 

Autor: Redakcja Tato.Net

Wesprzyj Tato.Net

Ten artykuł przeczytałeś za darmo dzięki wspaniałomyślności Darczyńców. Jeśli możesz, wesprzyj finansowo Tato.Net. Będzie to wspaniały dar, który przyniesie korzyść wielu ojcom i ich rodzinom! Pomóż Redakcji Tato.Net przygotować kolejne teksty.

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku