„Nakręcony tata” w kinach

Dość rzadko się zdarza, aby o wartościach związanych z ojcostwem opowiadać w formie komedii. To nietypowy, ale jednocześnie bardzo lubiany sposób promocji wartości. Tato.Net zaprasza na film „Nakręcony tata”, który na wielkim ekranie gości w Polsce od piątku 10 czerwca.

 

O filmie

„Ojcostwo to nie żarty!” Ben, niespełniony komik, montażysta reality TV, pogrąża się w kryzysie wieku średniego. Umieszczane w internecie filmiki z jego komediowymi występami nie cieszą się popularnością – do czasu, aż syn nagrywa go, próbującego nieudolnie naprawić spłuczkę sedesową. Dziesięciolatek wrzuca do sieci film, a ten momentalnie staje się viralem i rozpoczyna karierę Bena w mediach społecznościowych jako Selfie Dad.

Przyjemna i zabawna komedia familijna o tacie, który otrząsa się z kryzysu wieku średniego i ponownie nawiązuje kontakt z rodziną… z Biblią w jednej ręce i telefonem w drugiej.

 

Film „Nakręcony tata” w kinach od 10 czerwca. Lista kin dostępna jest na:

https://rafaelfilm.pl/nakrecony-tata/#lista-kin 

 

„Nakręcony tata” wspólnie z Tato.Net

Tato.Net objęło patronatem film „Nakręcony tata”, ponieważ obraz ten promuje wartości ważne dla zaangażowanego ojcostwa. Nigdy nie jest za późno, żeby z ojcostwa uczynić pasję swego życia i najważniejszą karierę.

Dzisiaj film ma swoją premierę w kinach, ale w kolejnych miesiącach zobaczą go miliony widzów za pośrednictwem telewizji, internetowych serwisów filmowych, DVD i innych. Dzięki temu kolejne rodziny poznają, jak cennym jest wspieranie ojcostwa, a sami ojcowie doświadczą, jak ważne jest to, aby uczyć się być dobrym tatą. 

Tato.Net zaprasza na seanse kinowe zarówno w gronie rodzinnym, jak i w ramach Ojcowskich Klubów. 

 

Autor: Redakcja Tato.Net

Wesprzyj Tato.Net

Ten artykuł przeczytałeś za darmo dzięki wspaniałomyślności Darczyńców. Jeśli możesz, wesprzyj finansowo Tato.Net. Będzie to wspaniały dar, który przyniesie korzyść wielu ojcom i ich rodzinom! Pomóż Redakcji Tato.Net przygotować kolejne teksty.

Kontakt dla mediów

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Skontaktuj się z nami.

Zbigniew Danilewski

tel. 660 498 899

e-mail:

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku