Wielka Przygoda

„Wielka Przygoda" Taty & Córki (12+) – spływ kajakowy, POMORZE ZACHODNIE

2 wolne miejsca
6-9.08.2024 Barkowo k.Gryfic / woj. pomorskie, Polska
Kup bilet

Czołem Mości Ojcowie!

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny spływ kajakowy ojca z córką.

Dlaczego warto tam być? 

Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Tato.Net to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także mini survivalowa wyprawa dla ojców z dziećmi. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji między dzieckiem i ojcem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, warty, posiłki na trawie i przy ognisku.

Rega to czwarta co do długości polska rzeka, która wpada do Morza Bałtyckiego (po Wiśle Odrze i Pasłęce) i jedna z najpiękniejszych rzek w województwie zachodniopomorskim. Zakosztujecie na niej wszystkiego tego, co na kajakach może być piękne: od niezbyt długich dziewiczych leśnych odcinków, gdzie będziecie musieli zmierzyć się z powalonymi drzewami, poprzez piękny krajobraz rzeki przepływającej przez pola i łąki, której brzegi porośnięte są przez kępki drzew i krzewów.

Rega posiada przejrzystą wodę na praktycznie całej swojej długości, a jej wody odznaczają się wysoką bioróżnorodnością. Można tu spotkać nie tylko pospolicie występujące ryby, ale także trocie i łososie!

A na końcu czeka nas wisienka na torcie – wpłynięcie do portu i podziwianie morza wprost z kajaka!

 

Biwaki i zaplecze sanitarne

Nocować będziemy na polach namiotowych. Staramy się, by miejsca biwakowe przede wszystkim zapewniały spokój, ale również by ich charakter były różnorodny – będą to więc zarówno łąki wynajęte od gospodarzy, jak i profesjonalne pola namiotowe. Na każdym noclegu będzie znajdować się sławojka lub toi-toi (w trakcie płynięcia jego rolę przejmuje saperka). Poza tym, polecamy kąpiel w rzece – to niezapomniana atrakcja, szczególnie dla dzieci. W takim wypadku prosimy o zabranie ze sobą szarego mydła, które nie szkodzi środowisku.

Ekwipunek

Sprawdź, co należy zabrać na spływ kajakowy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, ale nie masz możliwości zapisu, zapraszamy na pozostałe Wielkie Przygody w postaci spływów kajakowych: 

Spływy kajakowe na rzece Bug w terminach 22-25.06.2024 r.25-28.06.2024 r.; 28.06 - 1.07.2024 r. 

Spływy kajakowe na Pomorzu Zachodnim w terminach 31.07 - 3.08.2024 r. i 3-6.08.2024 r.

Program warsztatów:

Termin: 6-9.08.2024

6.08 (wtorek) – zbiórka uczestników i założenie obozu (godz. 17-18)

7-9.08 (środa - piątek) – spływ kajakowy rzeką Regą

Uczestnicy: ojciec i córka w wieku 8-16 lat

 
Etapy spływu:
Barkowo – Dziadowo (16 km / 4-5 h)
Dziadowo – Trzebiatów (21 km / 5-6 h)
Trzebiatów – Mrzeżyno (14 km – 4 h)
 
 
 
 

Miejsce: Szczegółowe miejsce zbiórki zostanie podane wkrótce (zobacz na mapie)

Kup bilet na ten warsztat

Dane dziecka
Bilet
1 650 zł
Rabat
-0 zł
Stypendium Tato.Net
1 650 zł
SUMA:
1 650 zł

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Cyryla i Metodego z siedzibą w Warszawie, adres korespondencyjny Lubartowska 75a/1 20-123 Lublin z Administratorem można się skontaktować poprzez e-mail: info@tato.net lub tel. (+48) 517 286 075. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych własnych produktów i usług. Ponadto informujemy, że przysługuje Państwu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora. Więcej informacji o prawach, które Państwu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w Polityce Prywatności Fundacji Cyryla i Metodego

Stypendium Tato.Net

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach Tato.Net – skontaktuj się z nami. Fundacja sprawdzi możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

Jeżeli wybierasz się na warsztat i chcesz pomóc osobom, które mają trudności finansowe, możesz ufundować stypendium wybierając w formularzu opcję "chcę ufundować stypendium Tato.Net". Bilet od Ciebie trafi do najbardziej potrzebujących.

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku