Dzieje się w O.K. Hodyszewo

Czas na najnowsze wiadomości z O.K. w Hodyszewie… dzieje się…

12 marca na comiesięcznym spotkaniu kontynuacja tematu „Odwaga”. Wędrówka po następnej przestrzeni na mapie wiedzy ojcowskiej stała się faktem. Ojcowie odnaleźli miejsca, w których wykazują się tą cechą. Nie było to aż takie trudne, bo jak się okazało odwagi na co dzień nam nie brakuje.

Natomiast 16 marca w Jeńkach na Podlasiu odbyła się konferencja Tato.Net „Tato & Córka – nowe spojrzenie", którą poprowadzili Dariusz Szychta i Iwona Dubaj. Był to niesamowity czas dla ojców i córek. Pogłębiali oni swoją relację poprzez dialog jakiego być może wcześniej nigdy nie prowadzili. O jakości tego czasu świadczy stwierdzenie jednej z córek, która po warsztatach powiedziała, że teraz ma „nowego tatę”. Na pewno nie tylko ona... Pięknie…

Z kolei w niedzielę 17 marca O.K. z Hodyszewa zaprosił wszystkich chętnych do honorowego oddania krwi, a przy tej okazji do napicia się kawy i skosztowania czegoś słodkiego, przygotowanego przez żony. Atmosfera była naprawdę pyszna. Dariusz Szychta – dziękujemy i tu za wsparcie. Kolejna zbiórka krwi w maju.

No i 22 marca. Ojcowie z Hodyszewa wspólnie z prawie setką mężczyzn pokonali 17 km podczas nocnej męskiej drogi krzyżowej. Zaczęła się mszą o godz. 21.00 w kościele parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Brańsku a zakończyła pod kościołem parafialnym pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Topczewie około godz. 1.40. Wszyscy przebyli trasę cało i z uśmiechem na twarzy, mimo dużego wysiłku fizycznego.

A 9 kwietnia 2024 „odważnie” kolejne cykliczne spotkanie O.K. w Centrum Pojednania w Hodyszewie.

Pozdrawiamy!

 

Autor: Redakcja Tato.Net

Wesprzyj Tato.Net

Ten artykuł przeczytałeś za darmo dzięki wspaniałomyślności Darczyńców. Jeśli możesz, wesprzyj finansowo Tato.Net. Będzie to wspaniały dar, który przyniesie korzyść wielu ojcom i ich rodzinom! Pomóż Redakcji Tato.Net przygotować kolejne teksty.

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1,5% podatku