Rodzicielstwo zastępcze oczami ojca - webinar

"Niezastąpieni" – inicjatywa skierowana do osób pragnących zostać rodziną zastępczą zaprasza na webinar z cyklu "Spotkanie z ekspertem" dla osób rozważających i przygotowujących się do zostania rodziną zastępczą. Tematem tego spotkania będzie "Rodzicielstwo zastępcze oczami ojca".

 

Spotkanie odbędzie się 27 września o godz. 19:00  wewnątrz facebookowej grupy dla rodzin zastępczych, do której dostęp znajduje się pod tym linkiem >> https://bit.ly/2Xxp0pI

 

Webinar poprowadzi Jarosław Wojtasiński – ojciec zastępczy od 1997 roku. Razem z żoną przyjęli już w sumie 36 dzieci. Podzieli się on swoim doświadczeniem jako rodzica zastępczego i tym, jak sam realizuje się w tej roli.

 

Na spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań. Do tego potrzebna jest rejestracja uczestnika na zoomie.

 

Przed webinarem warto zapoznać się z informacjami o procesie zostawania rodziną zastępczą. Informacje na ten temat są dostępne na stronie >> https://niezastapieni.org/jak-zostac-rodzina-zastepcza/

Autor: Redakcja Tato.Net

Wesprzyj Tato.Net

Ten artykuł przeczytałeś za darmo dzięki wspaniałomyślności Darczyńców. Jeżeli to możliwe, wesprzyj finansowo już teraz Inicjatywę Tato.Net. Będzie to wspaniały dar, który przyniesie korzyść wielu ojcom i ich rodzinom! Pomóż Redakcji Tato.Net przygotować kolejne teksty.

Kontakt dla mediów

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Skontaktuj się z nami.

Zbigniew Danilewski

tel. 660 498 899

e-mail:

Komentarze

Wesprzyj Tato.Net
Przekaż 1% podatku