0 items 0.00  0

Przygoda Taty & Dziecka (open) – spływ kajakowy, DRAWSKI PARK KRAJOBRAZOWY

  • 06/08/2020 - 09/08/2020
  • Wałcz
  • zachodniopomorskie / Poland

Czołem Mości Ojcowie!

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny spływ kajakowy ojca z dzieckiem.

Dlaczego warto tam być?

Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Tato.Net to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także mini survivalowa wyprawa dla ojców z dziećmi. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji między dzieckiem i ojcem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, warty, posiłki na trawie i przy ognisku.

 

Program

Czas: 03.08-06.08.2020

03.08 (poniedziałek) – zbiórka uczestników i założenie obozu (godz. 17.00)

04-06.08 (wtorek-czwartek) – spływ kajakowy Dobrzycą

Miejsce zbiórki: Rudnica k/Wałcza (miejsce charakterystyczne i łatwo wykrywalne przez nawigację to park linowy w Rudnicy).

Uczestnicy: ojciec i dziecko w wieku dowolnym (open)

Koszt: duet tato & dziecko – 640 zł.

Koszty uczestnictwa obejmują pełną obsługę uczestników spływu: udostępnienie wysokiej klasy  sprzętu (kajaki, kamizelki, wiosła), parking samochodów, transport bagaży lądem, ciepły posiłek raz dziennie, program integracyjno-edukacyjny dla ojców i synów.

Program wyprawy

Naszą wyprawę zaczynamy w Rudnicy koło Wałcza  (charakterystyczny i łatwo wykrywalne przez nawigację punkt to park linowy w Rudnicy).

Prosimy o przyjazd między godziną 17:00 a 18:00. O godz. 18:00 oficjalnie rozpoczniemy naszą imprezę obiadem. Przedstawimy trasę spływu, pokażemy podstawowe zasady bezpiecznego pływania kajakami oraz przekażemy Wam wasze kamizelki i wiosła. Wieczór zakończymy kolacją przy ognisku z kiełbaskami i integracją.

Następnego dnia około 10:00 zwodujemy kajaki i rozpoczniemy naszą przygodę na rzece.

Śniadania, drugie śniadania (kanapki na drogę) i męskie kolacje przy ognisku przygotowywać będziemy wspólnie, natomiast obiady dowiezie firma kateringowa.

Spływ zakończymy 6.08 o godzinie 16.30 – autokar przywiezie nas z powrotem do miejsca parkowania samochodów. Około godziny 17.00 rozjedziemy się do stęsknionych mam i żon.

Nocujemy pod namiotami na polach biwakowych lub łąkach wynajętych u gospodarzy.

 

Informacje dla uczestników:

Chętnych prosimy o zabranie śpiewników i gitary, scenariuszy zabaw i innych pomocy do integracji zespołu.
Zapewniamy parking dla samochodów i transport na miejsce startu.

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 640 zł.

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach Tato.Net – wyślij prośbę o dofinansowanie wraz z uzasadnieniem na e-mail: warsztaty@tato.net
Fundacja sprawdzi możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz stypendialny.

Uwaga! Fundacja wystawia zaświadczenia dla zakładów pracy rodziców w celu uzyskania refundacji kosztów wypoczynku dziecka

Wspierają Nas

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl