0 items 0.00  0

Wydarzenie zakończone.

Odkrywca Talentów, Starogard Gdański

  • 22/03/2019 - 23/03/2019
  • Starogard Gdański
  • pomorskie / Poland

Czy wiesz, jaką rolę odgrywa ojciec we wspieraniu rozwoju dziecka? Czy odróżniasz talenty i prawdziwe pasje swojego dziecka od chwilowych zachcianek? Chciałbyś pomóc dziecku osiągnąć życiowy sukces, nie narzucając mu swojego jednie słusznego pomysłu na życie? Ten warsztat jest dla Ciebie!

Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty „Tato – Odkrywca Talentów”, czyli na mocne, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności wspierania rozwoju talentów swoich dzieci.

Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko rozwijało swój potencjał, realizowało marzenia, w przyszłości zdobyło ciekawą pracę i „do czegoś w życiu doszło”. Jednak nie każdy wie, jak pomóc mu odkryć jego niepowtarzalny TALENT. Tomasz Edison powiedział: „Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu, wszystko co robiłem to była przyjemność”. Jego życie było pełne poświęceń, jednak robił to co kochał i miał w tym niebywałe osiągnięcia. Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko pod koniec życia mogło powtórzyć słowa wynalazcy żarówki, pozostawiając na ziemi swój własny, niepowtarzalny ślad?

 

Zapraszamy na warsztaty, które zainspirują Cię do tego, by stać się skutecznym opiekunem kariery Twojego dziecka.

Dzięki nim:

– Zrozumiesz od czego zależy jego życiowy sukces oraz na czym polega odkrywanie i rozwój indywidualnych uzdolnień.
– Dowiesz się jak sprawić, żeby dziecko „rozkwitło” – poczuło się szczęśliwe i spełnione w tym, co robi.
– Nauczysz się jak najlepiej wspierać jego przyszłą karierę.
– Zdobędziesz bezcenne informacje, zyskasz nowe umiejętności oraz wiarę w to, że Twoje zaangażowanie może zmienić losy przyszłego pokolenia.

Na warsztatach między innymi:

– Czynniki wspierające rozwój TALENTU (predyspozycje intelektualne, środowisko, zainteresowania, osobowość)
– Strategie i narzędzia odkrywania uzdolnień dziecka
– Bariery w rozwoju talentów (wewnętrzne, rodzinne, społeczne) – jak je pokonywać?
– Ojcowskie (rodzicielskie) sposoby wspierania rozwoju (inspiracja, zabawa, edukacja)
– W jaki sposób ulepszyć organizację pracy, wypoczynku i stylu życia dziecka?
– Jak współpracować ze szkołą i czym się kierować wybierając zajęcia pozalekcyjne?
– Jak wychowywać do sukcesu? – wzmacnianie cech osobowości sprzyjających szkolnej i zawodowej karierze

 

Zapisy na ten warsztat trwają do 18.03.2019 lub do wyczerpania miejsc. Żeby zapisać się na ten warsztat skontaktuj się mailowo z organizatorem: zarzad@starogardzkierodziny.pl


Program

Termin warsztatów: 22-23 marca 2019 r., piątek: 18.00-21.00, sobota: 9.00-18.00

Miejsce warsztatów: Starogard Gdański, Zespół Caritas Parafii NSPJ w Starogardzie Gd., Ul. Bpa Dominika 8 (Łapiszewo)

Organizator: Stowarzyszenie Starogardzkie Rodziny, pan Leszek Tomaszewski

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net, Grzegorz Grochowski

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 200 zł. Dzięki dofinansowaniu uzyskanemu przez Starogardzkie Rodziny opłata od uczestnika wynosi 70 zł.

Zapisy: Zapisy prowadzi organizator, można zapisać się pisząc na email zarzad@starogardzkierodziny.pl

Zapisy na ten warsztat trwają do 18.03.2019 lub do wyczerpania miejsc. Żeby zapisać się na ten warsztat skontaktuj się mailowo z organizatorem: zarzad@starogardzkierodziny.pl

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

Trenerzy  • dr hab. Grzegorz Grochowski

    Wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, specjalista w zakresie dydaktyki zdolności oraz rozwoju osobistego. Tworzy i prowadzi szkolenia dla rodziców, nauczycieli i młodzieży, dotyczące odkrywania i rozwoju talentów. Trener inicjatywy Tato.Net, założyciel Gdańskiej Akademii Dojrzałości, zajmującej się promocją kreatywnej edukacji przez całe życie. Animator życia kulturalnego, laureat Medalu Prezydenta Miasta Gdańska, w wolnych chwilach muzyk i kompozytor.

Wspierają Nas

FreshMail.pl