0 items 0.00  0

7 sekretów efektywnego ojcostwa, OŁAWA

  • 06/12/2019 - 07/12/2019
  • Oława
  • dolnośląskie / Poland

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim   gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

Zapisy na ten warsztat trwają do 2 grudnia. Zapisz się już dziś – ilość miejsc ograniczona!

Program


Piątek, 6.12.2019 (zapraszamy ojców z mamami)
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza – praca wspólna ojców i mam, oraz w grupach oddzielnych: ojcowie, mamy;
21.00 Zakończenie
Sobota, 7.12.2019 (dzień tylko dla ojców)
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian w porozumieniu z grupą warsztatową

Miejsce warsztatów: Oława, sala konferencyjna przy par. NMP Królowej, ul.  Nowy Otok 3.

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net, Andrzej Cwynar

Organizator: Andrzej Cwynar (Ojcowski Klub Oława i Fundacja Dla Rodziny)

Udział mam: nie jest obowiązkowy, w warsztacie może wziąć udział ojciec lub ojciec z mamą;

Płać ile możesz: warsztat jest organizowany w trybie płać ile możesz. Uczestnik jest proszony o pokrycie połowy kosztów swojego uczestnictwa w warsztacie przy rejestracji. Pod koniec warsztatu uczestnicy są proszeni o dobrowolną darowiznę – w kwocie według uznania. Darowizna nie jest obowiązkowa. Sam zdecydujesz, ile ten warsztat jest dla Ciebie wart. Każda nadwyżka jest przekazywana na Fundusz Stypendialny.

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 197 zł. 

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości (jedynie) 97 zł. Tak, to nie pomyłka – 97 zł to połowa kosztu Twojego udziału w tym warsztacie. Resztę możesz (ale nie musisz) zapłacić podczas warsztatów, jeśli będziesz zadowolony z udziału i będziesz miał taką chęć.

Zapisy na ten warsztat trwają do 2 grudnia. Zapisz się już dziś – ilość miejsc ograniczona!

 

FUNDUSZ STYPENDIALNY

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

Trenerzy  • Andrzej Cwynar

    Ekonomista z doświadczeniem w finansach i private bankingu. Lubi wyjazdy i turystykę, często organizuje warsztaty, rekolekcje i konferencje o tematyce: rodzinnej, małżeńskiej, finansowej. Formuje się w Domowym Kościele. Mąż Roksany, ojciec trójki dzieci.

Wspierają Nas

FreshMail.pl