0 items 0.00  0

7 sekretów efektywnego ojcostwa, LUBLIN

  • 24/05/2019 - 25/05/2019
  • Lublin, Peowiaków 12
  • lubelskie / Poland

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim   gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

Zapisy na ten warsztat trwają do 20 maja. Zapisz się już dziś: sztuczkawsparcia2019@gmail.com
lub 81 466 61 47!

Program


Piątek, 24.05.2019
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza – praca wspólna ojców i mam, oraz w grupach oddzielnych: ojcowie, mamy;
21.00 Zakończenie
Sobota,25.05.2019
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian w porozumieniu z grupą warsztatową

Miejsce warsztatów: Lublin, Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net,

Organizator:  Pracownia Sztuczka, Centrum Kultury w Lublinie

Klub ojca: w wyniku warsztatów powstanie nowy Ojcowski Klub, jeśli chciałbyś do niego należeć – zapisz się na warsztat.

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi ponad 170 zł. Możesz zapisać się na ten warsztat w przyjaznej cenie 150 zł. Jeśli możesz zapłacić więcej – każdą dodatkową złotówkę przekazujemy na  Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net. Jeśli 150 zł to według Ciebie wysoki koszt, zobacz poniżej sekcję „Fundusz Stypendialny”.

Zapisy: przez stronę Centrum Kultury lub przez email: sztuczkawsparcia2019@gmail.com tel. 814666147

Zapisy na ten warsztat trwają do 20 maja. Zapisz się już dziś: sztuczkawsparcia2019@gmail.com
lub 81 466 61 47!

 

 

FUNDUSZ STYPENDIALNY

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

Trenerzy  • Wojciech Czeronko

    Prezes Zarządu Fundacji Cyryla i Metodego. Współtwórca Inicjatywy Tato.Net. Absolwent filologii słowiańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiada doświadczenie pracy w samorządzie terytorialnym oraz w organizacjach pozarządowych. Pasjonat egzotycznych języków i muzyki. Jest tatą Jana, Agaty i Franciszka, mężem Renaty.

Wspierają Nas

FreshMail.pl