0 items 0.00  0

Bliżej – pełna łączność, GDAŃSK

  • 23/11/2019 - 23/11/2019
  • Gdańsk
  • pomorskie / Poland

Inicjatywa Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

blizej-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?

Dzięki tym warsztatom:

• przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci
• lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,
• nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie,  konsekwencja, znajomość, wychowanie,
• zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób  wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować,
• uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz  tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,
• poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

 


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Trudno wymienić wszystkie pozytywy warsztatu. Jednak dopiero zastosowanie go w życiu przynieść może poprawę mojego ojcostwa. I ostatni element spotkania służył właśnie temu – aby przełożyć zdobytą wiedzę na realną poprawę własnego funkcjonowania z własnym dzieckiem. Zatem twórcy warsztatu pomyśleli o wszystkim. A reszta jest w naszych ojcowskich rękach… Gorąco polecam wszystkim ojcom! – Paweł.

Dowodem dla mnie, że warsztaty są wartością samą w sobie jest to, że po powrocie do domu mój 7 letni syn Szymon, wiedząc dlaczego nie byłem w domu całą sobotę powiedział „Dziękuję ci tato, że byłeś na szkoleniu, żeby być lepszym tatusiem”– Dominik.

 

Zapisy na ten warsztat trwają do 18 listopada 2019 lub do wyczerpania miejsc. Po 30 września cena wzrośnie do 57 zł. Zapisz się już dziś!
Warsztat skierowany jest do ojców zamieszkałych lub zameldowanych w Gdańsku.

Program

Sobota, 23.11.2019

9.00 Przywitanie i wprowadzenie, wydanie materiałów*
9.15 Moduł I
10.30 Przerwa
11.00 Moduł II
13.00 Obiad
14.00 Moduł III
16.00 Przerwa
16.30 Moduł IV
18.00 Zakończenie*

*program może ulec drobnym zmianom

Miejsce warsztatów: Gdańsk, Stowarzyszenie Morena, Jaśkowa Dolina 7

Organizator: Klub Ojca Gdańsk, Marcin Kręcicki

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net, Grzegorz Grochowski

Koszt: Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi: 137 zł/os – obejmuje: materiały szkoleniowe, specjalne publikacje dla ojców, przerwy kawowe, ciepły posiłek. Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk możesz zapisać się na ten warsztat za 37 zł – to mniej niż połowa kosztów Twojego udziału w warsztacie. Zobacz też poniżej sekcję „Fundusz Stypendialny”. Po 30 września cena wzrośnie do 57 zł. Zapisz się już dziś!

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 37/57 zł.  

 

Zapisy na ten warsztat trwają do 18 listopada 2019 lub do wyczerpania miejsc. Po 30 września cena wzrośnie do 57 zł. Zapisz się już dziś!
Warsztat skierowany jest do ojców zamieszkałych lub zameldowanych w Gdańsku.

 

FUNDUSZ STYPENDIALNY

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

 

 Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska

Wspierają Nas

FreshMail.pl