0 items 0.00  0

7 sekretów efektywnego ojcostwa, GDAŃSK

  • 12/06/2020 - 13/06/2020
  • Gdańsk
  • pomorskie

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim   gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

Program

Piątek, 12.06.2020
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza – praca wspólna ojców i mam, oraz w grupach oddzielnych: ojcowie, mamy;
21.00 Zakończenie
Sobota, 13.06.2020
9:00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
17.30 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian w porozumieniu z grupą warsztatową

Miejsce warsztatów: Gdańsk, dokładny adres zostanie potwierdzony w najbliższym czasie

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Organizator:  Klub Ojca w Gdańsku, Marcin Kręcicki

Klub ojca: Warsztaty Organizuje Gdański Ojcowski Klub, jeśli chciałbyś do niego należeć – przyjdź na warsztat.

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 227 zł. Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk możesz zapisać się na ten warsztat za 67 zł – to mniej niż połowa kosztów Twojego udziału w warsztacie. Zobacz też poniżej sekcję „Fundusz Stypendialny”. Warsztat jest skierowany do ojców zameldowanych lub zamieszkałych w Gdańsku. 

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 67 zł. Cena 67zł obowiązuje tylko do 30 maja, później wzrośnie do 87zł – zapisz się już dziś!

Warsztat jest skierowany do ojców zameldowanych lub zamieszkałych w Gdańsku. 

FUNDUSZ STYPENDIALNY

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

 

 Dofinansowano ze środków miasta Gdańska

Wspierają Nas

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl