0 items 0.00  0

Codziennie dociera do nas kilka tysięcy reklam. Pomyśl przez chwilę o figurze ojca, którą widzisz w kampaniach medialnych. Kim jest? Jakie są jego cechy?

Inicjatywa Tato.Net stara się zauważać i eksponować wszystkie pozytywne zmiany w kształtowaniu wizerunku taty. Właśnie dlatego w morzu niezliczonej liczby reklam, poszukujemy tych, które pokazują ojca odpowiedzialnego, odważnego i zaangażowanego.   Warto to robić, nawet jeśli jest ich wciąż niewiele. W ten sposób chcemy pomagać w budowaniu pozytywnego przekazu na temat zaangażowanego ojcostwa. Doceniamy instytucje, które w każdej przestrzeni potrafią pokazać autentycznego, efektywnego tatę.

Co roku przyznajemy wyróżnienia Top dADS. Wizerunki najlepszych ojców („top dads”) powinny jak najczęściej trafiać również do świata reklamy (z angielskiego „ads”). Honorujemy w ten sposób twórców reklam, które budują dobry wizerunek ojca.

W tym roku, 16 listopada, również przyznamy wyróżnienia Top dADS. Możesz przyłączyć się do pozytywnej zmiany wizerunku ojca. Jeśli jakaś reklama lub kampania medialna spowodowała, że do głowy przyszła Ci myśl: „Właśnie takiego ojca potrzebuje każde dziecko!”, koniecznie nominuj ją do wyróżnienia Top dADS!

Możesz nominować:

  • Reklamę o dowolnej formie – może to być spot radiowy, telewizyjny, kampania internetowa (np. filmik), billboard lub każda inna, w której pojawia się ojciec
  • Reklamę z dowolnej branży

Możesz nominować:

  • Reklamę o dowolnej formie – może to być spot radiowy, telewizyjny, kampania internetowa (np. filmik), billboard lub każda inna, w której pojawia się ojciec
  • Reklamę z dowolnej branży

 

Reklama, którą nominujesz* (wklej link do miejsca, gdzie można zobaczyć reklamę. Jeśli reklama nie jest dostępna w internecie, wpisz markę, krótki opis oraz informację, gdzie można ją zobaczyć lub usłyszeć)

Zdjęcie reklamy (pole nieobowiązkowe) – jeśli zrobiłeś zdjęcie reklamy, dodaj załącznik tutaj

Uzasadnienie – dlaczego właśnie ta reklama zasługuje na wyróżnienie Top dADS *

Twoje imię i nazwisko *

Twój telefon *

Twój adres email *

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl