Ostatnia prosta akcji „Ojcostwo procentuje!” Dołączył do nas Dariusz Kamys

Rok fiskalny kończy się już za kilka dni. Na ostatniej prostej dołączył do nas Dariusz Kamys, tata dwójki dzieci, założyciel kabaretu Hrabi. Posłuchaj, dlaczego jeden z najzabawniejszych ludzi w Polsce pomaga inicjatywie Tato.Net:

Ojcostwo procentuje, dlatego od ponad 14 lat razem wspieramy, edukujemy i aktywizujemy ojców, by mogli odegrać właściwą rolę w życiu swoich dzieci i przyczynić się do zdrowego rozwoju całego społeczeństwa.

Zainwestuj w odpowiedzialne ojcostwo dzięki możliwościom, jakie daje 1% podatku dochodowego przekazany organizacji pożytku publicznego.

Sprawdź, w jakiej jesteś sytuacji:

1. Jeszcze nie rozliczyłem PIT (zostało tylko kilka dni)

Pobierz bezpłatny i prosty w obsłudze program do rozliczenia PIT.

Deklaracja PIT
ZAINWESTUJ SWÓJ 1% PODATKU

Fundacja Cyryla i Metodego: KRS 0000208956

 

2. Już rozliczyłem PIT

Czy wiesz, że w ubiegłym roku ok. 20% Polaków nie przekazało swojego 1% żadnej organizacji pożytku publicznego?

Przekaż znajomym informację, jak mogą szybko i bezpłatnie rozliczyć PIT i pomóc Inicjatywie Tato.Net. Udostępnij link do tego artykułu.

Zostań ambasadorem idei Tato.Net, więcej pomocy znajdziesz tutaj.

 

3. W moim najbliższym otoczeniu są seniorzy

Emeryci i renciści nie muszą sami się rozliczać, ale również mogą pomóc. Pomyśl o starszej osobie w Twoim otoczeniu i powiedz jej, jak może pomóc Inicjatywie Tato.Net. Być może nie radzi sobie z pobieraniem dokumentów z internetu. W takiej sytuacji pobierz PIT-OP i przekaż jej formularz lub pomóż go wypełnić. Dokument należy dostarczyć do urzędu skarbowego nie później niż 30 kwietnia 2018 r. Dopuszczalne jest jego przygotowanie i dostarczenie do tego organu zarówno w formie elektronicznej (e-Deklaracje), jak i papierowej.

Pobierz formularz PIT OP

Wojciech Czeronko

Autor

Wojciech Czeronko

Mąż Renaty, tata Jana, Agaty i Franciszka, trener Tato.Net, prezes zarządu Fundacji Cyryla i Metodego. Pasjonat egzotycznych języków i muzyki. Tenor w Męskim Zespole Wokalnym Kairos.

Sprawdź również: