Pomóż innym ojcom odbudować ojcostwo – wielkanocna zbiórka na misję Tato.Net

Inicjatywa Tato.Net funkcjonuje dzięki wsparciu Dobroczyńców. Dostęp do Ojcowskich Klubów, WarszTatów, Forum Tato.Net i innych programów powinien być osiągalny dla każdego ojca, dlatego z założenia koszty uczestnictwa są niewielkie. Finansowanie tych działań to w dużej mierze darowizny.

Co więcej, niektórzy mężczyźni zaprzepaścili szansę na aktywne ojcostwo – to osoby osadzone w zakładach karnych. Zarówno oni, jak i przede wszystkim ich dzieci, tęsknią za ojcowską relacją. To właśnie do tych ojców skierowany jest program „2 kroki” Caritas Diecezji Siedleckiej i WarszTaty „Ojciec NieZŁOMny”.

O tym, jak ważna to inicjatywa dowiesz się z tego wywiadu na portalu Tato.Net.

Już teraz wesprzyj działania, dzięki którym dzieci mogą cieszyć się obecnością zaangażowanych ojców! Dołącz do Klubu Twórców Tato.Net. Zapraszamy przesłania darowizny w ramach wielkanocnej zbiórki na misję Tato.Net.

 

Przekaż darowiznę:

30 PLN 50 PLN INNA KWOTA
100 PLN 200 PLN

 

jako podziękowanie za darowiznę otrzymasz najnowszą publikację audio Tato.Net. Publikacja w formacie mp3 do pobrania/ lub CD na temat Wolność & Dyscyplina jest już przygotowana i jako Dobroczyńca będziesz wśród pierwszych odbiorców niezmiernie wartościowych treści.