0 items 0.00  0

7 sekretów efektywnego ojcostwa, Warszawa-Wesoła

  • 14/12/2018 - 15/12/2018
  • Warszawa Wesoła
  • mazowieckie / Poland

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim   gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

Zapisy na ten warsztat są zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia Tato.Net!

Program


Piątek, 14.12.2018 (zapraszamy ojców z mamami)
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza – praca wspólna ojców i mam, oraz w grupach oddzielnych: ojcowie, mamy;
21.00 Zakończenie
Sobota, 15.12.2018 (dzień tylko dla ojców)
8.30 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
17.30 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian w porozumieniu z grupą warsztatową

Miejsce warsztatów: Warszawa-Wesoła, sala konferencyjna w par. św. Hieronima ul. Rumiankowa 2/4

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net,

Organizator:  Michał Gmitruk, kontakt po prawej stronie

Klub ojca: w wyniku warsztatów powstanie nowy Ojcowski Klub, jeśli chciałbyś do niego należeć – zapisz się na warsztat.

Udział mam: nie jest obowiązkowy, w warsztacie może wziąć udział ojciec lub ojciec z mamą;

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 197 zł. Ale uwaga! Możesz zapisać się na ten warsztat za 87 zł – to mniej niż połowa kosztów Twojego udziału w warsztacie.

Zapłać ile możesz: żeby zapisać się na ten warsztat, wnieś opłatę rejestracyjną w wysokości 87 zł. Pod koniec warsztatu będziesz miał możliwość dopłaty – sam ocenisz, ile ten warsztat jest dla Ciebie wart i wpłacisz taką kwotę, jaką uważasz. Dopłata nie jest obowiązkowa. Jeśli 87 zł to według Ciebie wysoki koszt, zobacz poniżej sekcję „Fundusz Stypendialny”.

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 87 zł. Zapisy przyjmuje również organizator Michał Gmitruk.

Zapisy na ten warsztat są zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia Tato.Net!

 

 

FUNDUSZ STYPENDIALNY

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

Trenerzy  • Wojciech Czeronko

    Prezes Zarządu Fundacji Cyryla i Metodego. Współtwórca Inicjatywy Tato.Net. Absolwent filologii słowiańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiada doświadczenie pracy w samorządzie terytorialnym oraz w organizacjach pozarządowych. Pasjonat egzotycznych języków i muzyki. Jest tatą Jana, Agaty i Franciszka, mężem Renaty.

FreshMail.pl