0 items 0.00  0

7 sekretów efektywnego ojcostwa, Słupsk

  • 28/12/2018 - 29/12/2018
  • Słupsk
  • pomorskie / Poland

Chciałbyś, żeby Twoje dzieci miały lepszą samoocenę, były mniej podatne na presję rówieśników, były wrażliwsze, miały bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radziły sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy? Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że te właśnie cechy mają dzieci zaangażowanych ojców. Z tego warsztatu wyjdziesz z wiedzą, narzędziami i motywacją do mądrego i skutecznego zaangażowania w życie swojej rodziny.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

Zapisy na ten warsztat zostaną otwarte 15 listopada i potrwają do 23 grudnia- zapisz się już dziś!

 

Program


Piątek, 28.12.2018
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza
21.00 Zakończenie

Sobota, 29.12.2018
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza – sekrety 1-3
13.00 Obiad
14.00 Część druga – sekrety 4-5
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia – sekrety 6-7
18.00 Zakończenie

Po rozpoczęciu warsztatów uczestnicy i trener mogą wprowadzić drobne zmiany do programu.

Miejsce: Słupsk, sala konferencyjna w Urzędzie Miasta

Organizator lokalny:

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net


Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad i inne pomoce) wynosi 165 zł. Dzięki dofinansowaniu przez Urząd Miasta w Słupsku koszt uczestnictwa dla mieszkańców lub zameldowanych w Słupsku* wynosi jedynie 35 zł. 

*Osoby spoza Słupska również mogą wziąć udział w warsztacie w zwykłej cenie. Wystarczy dokonać rejestracji, a potem do 23 grudnia dopłacić 130 zł na poniższe konto:

Odbiorca: Fundacja Cyryla i Metodego
Numer konta: 32 1090 2688 0000 0001 3274 5411 (Santander)
Kwota:
130 zł
Tytułem:
warsztaty Słupsk imię nazwisko

 

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 165 zł lub 35 zł.

Zapisy na ten warsztat zostaną otwarte 15 listopada i potrwają do 23 grudnia- zapisz się już dziś!

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

TrenerzyFreshMail.pl