0 items 0.00  0

7 sekretów efektywnego ojcostwa, PRZASNYSZ (z udziałem mam)

  • 29/12/2018 - 30/12/2018
  • Przasnysz
  • mazowieckie / Poland

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim   gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

Zapisy na ten warsztat trwają do 20 grudnia. Zapisz się już dziś!

Program


Sobota, 29.12.2018 (zapraszamy ojców i ojców z mamami)
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza – praca wspólna ojców i mam, oraz w grupach oddzielnych: ojcowie, mamy;
21.00 Zakończenie
Niedziela, 30.12.2018 (dzień tylko dla ojców)
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian w porozumieniu z grupą warsztatową

Miejsce warsztatów: Przasnysz, Przedszkole z klasą, ul. Piłsudskiego 75

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Organizator:  Pan Maciej Witkowski

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 147 zł. Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich odpłatność od uczestnika lub duetu uczestników (tata&mama) wynosi 35 zł. Dofinansowanie zostanie przyznane pierwszym 12 duetom zapisanym na warsztat. Po wyczerpaniu limitu miejsc z dofinansowaniem nadal będzie można dołączyć do warsztatu, ale cena udziału wzrośnie do 70 (50% standardowej ceny). Jeśli cena warsztatu (po prawej stronie) wynosi 35 zł, to znaczy że jeszcze dostępne są miejsca z dofinansowaniem.

Aktualizacja: pula 12 miejsc z pełnym dofinansowaniem została już wyczerpana. Można zapisać się na warsztat uiszczając opłatę w wys. 70 zł (50% standardowej ceny udziału w warsztacie).

Zapisy: Zapisy przyjmuje organizator Maciej Witkowski (kontakt po prawej). Opłata za udział w warsztacie wynosi 35 70 zł.

Zapisy na ten warsztat trwają do 20 grudnia. Zapisz się już dziś!

FUNDUSZ STYPENDIALNY

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym warsztacie, zaaplikuj o stypendium wypełniając ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby poinformować o przyznaniu stypendium.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz Stypendialny Warsztatów Tato.Net.

TrenerzyFreshMail.pl