0 items 0.00  0

Wydarzenie zakończone.

Forum Tato.Net „Wolność & Dyscyplina” EDYCJA WIOSENNA

  • 14/04/2018 - 14/04/2018
  • Poland

Łódź, sobota 14 kwietnia 2018 (zapisy od 14 lutego 2018)

Tato.Net pomaga tysiącom mężczyzn odkrywać ojcostwo. Wśród wartości i wyzwań, które podczas dorocznych #ForumTatoNet znalazły się w centrum uwagi były: miłość, bezpieczeństwo, przywództwo, odwaga…

Na IX Międzynarodowym Forum Tato.Net 30 września 2017 roku podjęliśmy kolejny wielki męski temat – wyzwanie nowe i stare zarazem, jakim jest wolność i dyscyplina. Z ust wielu ojców, którzy nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu słyszałem prośbę, aby dać im szansę i przygotować powtórną edycję tego Forum. Dlaczego jest to tak ważny i aktualny temat dla współczesnego taty?

Nie ma dojrzałej miłości bez wolności. Wolność wewnętrzna i wolność w relacjach nie jest wartością zdobytą raz na zawsze. Jest dana i zadana. Sztuka wychowania dzieci do wolności nie jest możliwa bez wewnętrznej wolności ojca. W dzisiejszym świecie rodzicowi coraz trudniej jest zachować równowagę między wychowaniem do wolności a wychowaniem do dyscypliny.

Dlatego z zespołem Tato.Net zapraszam Cię do uczestnictwa w tym ekscytującym męskim wydarzeniu słowami wielkiego myśliciela duńskiego:

„Ja walczę o wolność – o przyszłość, o Albo-Albo. Oto jest skarb, jaki zostawić pragnę tym, których tu na ziemi kocham” (Søren Kierkegaard).

Do zobaczenia w Łodzi na kolejnym Forum Tato.Net w sobotę 14 kwietnia 2018 roku!

 

Program

TrenerzyFreshMail.pl