0 items 0.00 0

Bliżej – pełna łączność, LONDYN

  • 29/10/2017 - 29/10/2017
  • Londyn
  • Wielki Londyn / United Kingdom

Inicjatywa Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

blizej-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?Dzięki tym warsztatom:

• przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci
• lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,
• nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie,  konsekwencja, znajomość, wychowanie,
• zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób  wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować,
• uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz  tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,
• poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

 


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Trudno wymienić wszystkie pozytywy warsztatu. Jednak dopiero zastosowanie go w życiu przynieść może poprawę mojego ojcostwa. I ostatni element spotkania służył właśnie temu – aby przełożyć zdobytą wiedzę na realną poprawę własnego funkcjonowania z własnym dzieckiem. Zatem twórcy warsztatu pomyśleli o wszystkim. A reszta jest w naszych ojcowskich rękach… Gorąco polecam wszystkim ojcom! – Paweł.

Dowodem dla mnie, że warsztaty są wartością samą w sobie jest to, że po powrocie do domu mój 7 letni syn Szymon, wiedząc dlaczego nie byłem w domu całą sobotę powiedział „Dziękuję ci tato, że byłeś na szkoleniu, żeby być lepszym tatusiem”. – Dominik.

Program

Niedziela, 29.10.2017

9:00 Przywitanie i wprowadzenie, wydanie materiałów*
9.15 Moduł I
10.45 Przerwa
11.15 Moduł II
13.15 Obiad
14.15 Moduł III
16.15 Przerwa
16.45 Moduł IV
18.15 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian
**Jeśli zapisałeś się na warsztat, ale nie możesz wziąć udziału w którymś z punktów programu – powiadom nas – trening@tato.net

Miejsce: Polska Parafia Rzymskokatolicka Matko Bożej Miłosierdzia w Londynie, 182 Walm Lane London, NW23AX

Organizator lokalny: Bartłomiej Kuśmierski: tel. 07492430037, bartqsmierski@gmail.com

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Koszt: Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi 200 zł. (40 funtów)/os – obejmuje: materiały szkoleniowe, specjalne publikacje dla ojców, przerwy kawowe, oraz ciepły posiłek.

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 40 funtów.

UWAGA!!!  Warsztat można opłacić wyłącznie złotówkach (e-card). W razie braku takiej możliwości prosimy o kontakt z biurem (+48) 81 527 99 13

 

Trenerzy