0 items 0.00 0

7 sekretów efektywnego ojcostwa, STAROGARD GDAŃSKI k/ GDAŃSKA (piątek z udziałem żon uczestników, warsztat zamknięty dla beneficjentów stowarzyszenia „Starogardzkie Rodziny”)

  • 06/04/2018 - 07/04/2018
  • Starogard Gdański
  • pomorskie / Poland

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

7s-zdjecieDlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim   gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.


Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek.

Program

Piątek, 6.04.2018
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza (z udziałem żon uczestników)
21.00 Zakończenie
Sobota, 7.04.2018
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie**

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian

Miejsce: Centrum psychologiczno – pastoralne „Więź” ul. wodna 4, Starogard Gdański

Organizator lokalny: Stowarzyszenie Starogardzkie Rodziny,  zarzad@starogardzkierodziny.pl

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Zapisy: Miejsca zarezerwowane dla beneficjentów Stowarzyszenie Starogardzkie Rodziny. Aby uzyskać informację o możliwości uczestnictwa informacja u organizatora.

TrenerzyFreshMail.pl