0 items 0.00  0

Do niedawna ojciec pojawiał się w reklamie jako element komediowy, taki trochę poczciwy ciapa. Niczym tata świnki Peppy, który owszem – jest kochany, ale głównie słynie z tego, że nie umie obsługiwać GPS-a, przechwala się ponad miarę i przysypia na kanapie. Jednak od pewnego czasu widać dużą, pozytywną zmianę.

Ostatnie kampanie reklamowe pokazują tatę w znacznie lepszym świetle. To najczęściej odpowiedzialny rodzic, dbający o bezpieczeństwo swoich bliskich. Szukający dla nich najlepszych rozwiązań wspólnych problemów i sypiący pomysłami na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Uwielbiany przez dzieci i kochany przez żonę. Dobrze znający swoją rodzinę i potrafiący odpowiadać na jej potrzeby.

Inicjatywa Tato.Net chce docenić twórców tych reklam i podziękować im za budowanie pozytywnego wizerunku ojcostwa w przestrzeni publicznej. Dlatego podczas najbliższego Forum Tato.Net pragniemy uhonorować najlepsze, najciekawsze i najbardziej kreatywne kampanie, w których pojawia się postać taty.

 

Jak to działa?

Każdy może zgłosić reklamę o tematyce ojcowskiej ze wszystkich znanych i lubianych spotów radiowych, telewizyjnych czy kampanii internetowych. Branża nie ma znaczenia, ważny jest temat.

Zgłoszenia do wyróżnienia przyjmujemy do 20 września 2017r.

Po przyjęciu zgłoszenia i zaakceptowaniu propozycji przez Inicjatywę Tato.Net, reklama opublikowana zostanie na www.tato.net/top-dads

Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wyróżnione zostaną trzy najlepsze reklamy promujące ojcostwo.

Wręczenie wyróżnień przedstawicielom zgłoszonych firm odbędzie się 29 września 2017 w trakcie  uroczystej Gali IX Forum Tato.Net.

Zachęcamy do zgłaszania propozycji kampanii, które warto wyróżnić.

Zachęcamy do zgłaszania propozycji kampanii, które warto wyróżnić.

Prosimy o przesyłanie propozycji pod adres: info@tato.net
z tematem: REKLAMA TATY.

FreshMail.pl