OK Siedlce

Terminy spotkań: Każdy drugi czwartek miesiąca w godzinach od 19.00 do 21.00

Województwo: Mazowieckie

Miejscowość: Siedlce

Miejsce spotkań: Katolickie Gimnazjum w Siedlcach przy ulicy Sokołowskiej 172

Lider: Dmowski Jerzy

Kontakt: kontakt@klubojca.siedlce.pl
telefon: 602 620 395

OK Łuków

Terminy spotkań: każdy trzeci wtorek miesiąca, godz. 18.00 - 21.00

Województwo:

Miejscowość: Łuków

Miejsce spotkań: Al.Tadeusza Kościuszki 21B MORIA - Dom Ruchu Światło-Życie Diecezji Siedleckiej

Lider: Dariusz Szychta

Kontakt: 603 580 555
darek.szychta@gmail.com

OK Lublin

Terminy spotkań: ostatni wtorek miesiąca, godz. 19.00

Województwo: Lubelskie

Miejscowość: Lublin

Miejsce spotkań: Centrum Lubartowska 77

Lider: Andrzej Demczuk

Kontakt: email: mr.andrzej.demczuk@gmail.com

OK Kraków

Terminy spotkań: pierwszy wtorek miesiąca, godzina 19.00

Województwo: Małopolskie

Miejscowość: Kraków

Miejsce spotkań: ul. Gramatyka 10, Wydział Zarządzania AGH, sala 206

Lider: Tomasz Czechowski

Kontakt: t.czechowski@gmail.com
strona www: http://tato-ok.pl

OK Kluczbork

Terminy spotkań: drugie czwartki miesiąca - g. 19.00

Województwo: Opolskie

Miejscowość: Kluczbork

Miejsce spotkań: Kluczbork ul. Strzelecka 42

Lider: Rafał Lasek

Kontakt: kurator32@gmail.com
tel. 608356204

OK Gliwice

Terminy spotkań:

Województwo: Śląskie

Miejscowość: Gliwice

Miejsce spotkań: Szkoła ETE, ul. Franciszkańska 5

Lider: Jacek Rożek

Kontakt: https://www.facebook.com/tatawete/
jacekrozek@gmail.com

OK Frankfurt

Terminy spotkań: ostatnie piatki nieparzystych miesiecy o 19:45

Województwo:

Miejscowość: Frankfurt n. Menem

Miejsce spotkań: w bibliotece przy Polskiej Parafii we Frankfurcie nad Menem

Lider: Paweł Paul Panczyk

Kontakt: paul.panczyk@gmail.com
+4917621802296

OK Chicago

Terminy spotkań:

Województwo: Illinois, USA

Miejscowość: Chicago

Miejsce spotkań:

Lider: Zbigniew Podraza

Kontakt: zpodraza@gmail.com
tel. +17082288478

OK Gdańsk

Terminy spotkań: raz na miesiąc

Województwo: pomorskie

Miejscowość: Gdańsk

Miejsce spotkań:

Lider: Mariusz Kowalik

Kontakt: email: mariusz.kowalik.gda@gmail.com
Telefon 601-895-335

OK Olsztyn

Terminy spotkań:

Województwo: warmińsko-mazurskie

Miejscowość: Olsztyn

Miejsce spotkań: Szkoła Podstawowa nr. 18; ul. Żytnia 71, 11-041 Olsztyn

Lider: Andrzej Mochol

Kontakt: mochol.andrzej@gmail.com
tel. 693020301

OK Dzierżoniów

Terminy spotkań: raz na miesiąc

Województwo: dolnośląskie

Miejscowość: Dzierżoniów

Miejsce spotkań:

Lider: Mirek Socha

Kontakt: email: m.socha@gedeon.com.pl
Telefon 502-323-142

OK Bielsko-Biała

Terminy spotkań: raz na miesiąc

Województwo: śląskie

Miejscowość: Bielsko-Biała

Miejsce spotkań:

Lider: Sławomir Sidorek

Kontakt: email: sidorek@czasnazysk.pl
Telefon 601-142-684

OK Białystok

Terminy spotkań: Każdy trzeci czwartek miesiąca

Województwo: Podlaskie

Miejscowość: Białystok

Miejsce spotkań: Pracownia rzeźbiarska M. Jackowskiego, ul. Polna 20

Lider: Andrzej Konarski

Kontakt: email: tato.klub.bialystok@gmail.com
strona www.facebook.com/tatoklu

OK Aleksandrów Kujawski

Terminy spotkań: raz na miesiąc

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Miejsce spotkań:

Lider: Maciej Komorowski

Kontakt: email: mlekojadek0@wp.pl
Telefon 694-481-217