0 items 0.00 0

Czytelnia

Fazy rozwoju ojcostwa

Czas płynie, dzieci rozwijają się z każdym dniem. Dowiedz się jak
wraz z nimi może dojrzewać Twoje ojcostwo.

POCZĄTKUJĄCY TATO (0-3)

Połóż trwały fundament pod własne ojcostwo. Zobacz jak bardzo jesteś potrzebny dziecku i zrozum wyjątkowość swojej roli. Dobry początek pozwoli Ci przez długie lata czerpać satysfakcję z bycia tatą.

zobacz więcej

OJCIEC PRZEDSZKOLAKA (4-6)

Odkryj uroki zabawy i różnorakich sposobów spędzania czasu z maluchami. Naucz się jak budować więź miłości z przedszkolakiem. Dzięki temu zaszczepisz w dziecku najwspanialsze cechy charakteru.

zobacz więcej

DZIECKO W PODSTAWÓWCE (7-12)

Skorzystaj z inspiracji by dopomóc synowi lub córce poznawać świat. Naucz się wspierać ich szkolną karierę i doskonalić zdolności.

zobacz więcej

WYCHOWANIE NASTOLATKA (13-18)

Dojrzewanie jest wspaniałym okresem zmian, jednak bywa trudne i pełne napięć. Naucz się akceptować tą fazę dojrzewania dziecka. Ciesz się rolą przyjaciela, wychowawcy i przewodnika.

zobacz więcej

TATA I DOROSŁE DZIECI (19 <)

Usamodzielnienie się potomka nie oznacza pożegnania z własnym ojcostwem. Odkryj jakiego taty potrzebuje młoda kobieta czy mężczyzna. Pomóż im postawić pierwsze kroki w dorosłym życiu.

zobacz więcej

Dowiedz się jak…

Odkryj najważniejsze obszary od których zależy Twoja satysfakcja
z bycia mężczyzną i ojcem.

BARDZIEJ ZAANGAŻOWAĆ SIĘ W ROLĘ TATY

Wielu mężczyzn niezbyt aktywnie pełni rolę ojca. Inni są zaangażowani, lecz chcieliby robić to lepiej. Dowiedz się jak z nową energią i kompetencją przeżywać przygodę bycia tatą.

zobacz więcej

ZROZUMIEĆ DZIECKO I POMÓC MU W ROZWOJU

Miłość skłania Cię do coraz lepszego poznawania dziecka. Skorzystaj z dorobku nauki i porad praktyków. Dzięki nim lepiej zrozumiesz potrzeby dziecka i rozwiniesz jego indywidualny potencjał.

zobacz więcej

INNI OJCOWIE MÓWIĄ O UDZIALE W WARSZTATACH

Przeczytaj co mówią o warsztatach ojcowie, z jakimi oczekiwaniami przyszli, czego doświadczyli, z jakim planem ruszyli dalej?

zobacz więcej

UDOSKONALIĆ SWÓJ MĘSKI CHARAKTER

Męska sztuka życia wymaga silnego charakteru. Dzieci oczekują stałości, żona oparcia, przełożony efektywności. By podołać przyjętym zobowiązaniom zadbaj o swój indywidualny rozwój.

zobacz więcej

SKUTECZNIEJ ZASPOKAJAĆ POTRZEBY RODZINY

Kiedyś mówiono o ojcach: „żywią i bronią”. Dowiedz się jak zatroszczyć się o bezpieczeństwo i pomyślność swojego domu. Kompetentnie zadbaj o potrzeby najbliższych.

zobacz więcej

WZMOCNIĆ RELACJĘ Z MAMĄ SWOICH DZIECI

Rodzicielstwo to „gra zespołowa”. Poszukaj inspiracji na temat rozwijania małżeńskiej więzi. Świadectwa i przykłady dobrych praktyk pomogą Ci na nowo odkryć siłę i piękno waszej miłości.

zobacz więcej

UWAŻNIEJ SŁUCHAĆ I KOMUNIKOWAĆ SIĘ

Uważność pozwala czerpać satysfakcję z ojcostwa. Chcesz utrzymać dobry kontakt z dzieckiem? – ucz się słuchać i porozumiewać. Naturalne skupienie zwiększy Twoją osobistą i zawodową efektywność.

zobacz więcej

ZAPEWNIĆ SOBIE I NAJBLIŻSZYM DUCHOWY ROZWÓJ

Jak każdy mężczyzna potrzebujesz duchowego rozwoju. Spróbuj poszukać siły ukrytej w „wierze naszych ojców”. Pozwoli Ci to wyznaczyć duchowe trendy w rodzinie i najbliższym otoczeniu.

zobacz więcej