0 items 0.00 0

Centrum prasowe

Warto wiedzieć więcej

„WYBIERAM. JESTEM TATĄ” – rusza nowa kampania społeczna Tato.Net

  • Dodano: 01 wrzesień 2017
Akcję społeczną pn. „WYBIERAM. JESTEM TATĄ” Inicjatywa Tato.Net zaplanowała na cały wrzesień br. Jej głównym celem jest promocja ojcostwa jako pasji, w którą można się świadomie zaangażować i czerpać z niej satysfakcję. Kluczowym wydarzeniem będzie IX Międzynarodowe Forum Tato.Net. Spotkanie odbędzie się 30 września br. pod hasłem „Wolność & Dyscyplina”. Honorowym patronatem objął je prezydent Andrzej Duda.

Czytaj więcej

Program Inicjatywa Tato.Net został uruchomiony w 2004 roku ramach Fundacji Cyryla i Metodego. Tato.Net to dziś wiodąca w Europie inicjatywa inspirująca mężczyzn, do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Misją Tato.Net jest pomagać w kształtowaniu postawy świadomego i odpowiedzialnego ojcostwa wśród współczesnych mężczyzn.

Tato.Net jest powołane również by realizować inicjatywy i projekty adresowane do całych rodzin, tak aby budować rodziny silne obecnością ojca. Stanowi również sieć współpracy organizacji oraz instytucji społecznych, którym przyświeca wartość promowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa.

 

Wizja: odkrywamy ojcostwo
Inicjatywa Tato.Net wierzy, że każde dziecko dla właściwego rozwoju i szczęścia potrzebuje mamy i taty. Istniejemy, by spełnić największe marzenie milionów dzieci, które w XXI wieku dotkliwie cierpią z brak ojcowskiej troski. Wszystkie działania Tato.Net wynikają z wizji ojcostwa, które potrzebuje być odkryte na nowo.

 

Wartości:
Rodzina mocna obecnością ojca
Budowanie kultury odpowiedzialnego ojcostwa

 

Misja: pomagamy kształtować dobre postawy
Pomagamy w kształtowaniu postaw odpowiedzialnego ojcostwa. Inspirujemy mężczyzn do tworzenia osobistych Tato-Planów. Współpracujemy z organizacjami wpływającymi na kształt współczesnego ojcostwa w wymiarze indywidualnym i społecznym.

 

Kierunki działania

  • Serwis internetowy www.tato.net;
  • WarszTaty dla ojców;
  • Sieć Ojcowskich Klubów
  • Kampanie społeczne, konferencje, seminaria i szkolenia adresowane do różnych odbiorców i podmiotów, w celu budzenia świadomości i upowszechniania wiedzy związanej z rolą ojca w rodzinie i społeczeństwie;
  • Gromadzenie wiedzy i wydawanie publikacji dotyczących zagadnień ojcowskich

Rafał Janus
gotowy na Państwa pytania
pod nr. tel. 601 885 291
lub adresem rafal.janus@tato.net

Żyj w Ofitości

Żyj w Obfitości!

  • Dodano: 12 kwiecień 2017
22 kwietnia w Warszawie odbędzie się coroczna konferencja ŻYJ W OBFITOŚCI, organizowana przez Towarzystwa...

Czytaj więcej

Fajnie być tatą!

  • Dodano: 17 styczeń 2017
Fajnie, a jednak młodzi mężczyźni coraz później zakładają rodziny (w mieście przeciętny wiek „pana...

Czytaj więcej